اشتراک گذاری

مموری کارت مناسب چه خصوصیاتی دارد؟

به نظر شما یک مموری کارت مناسب و ایده آل چه ویژگی هایی دارد؟ گوشی های بسیاری نیازمند مموری ها هستند، اما باید دقیقا چه نوع کارت حافظه ای را خریداری کرد؟ این مسئله باید مطابق بر معیارهای سنجیده شده و مهمی طی شود تا خرید مموری به درست ترین شیوه ی ممکن به اتمام برسد. ادامه ی این مطلب را از دست ندهید تا شما را با فاکتورهای اصلی یک کارت حافظه ی ایده آل آشنا سازیم.

مموری کارت مناسب

معیارهای اصلی یک مموری کارت مناسب

کلاس بندی کارت حافظه

متاسفانه نمی توان به سرعتی که بسیاری از برندهای سازنده در ساخت کارت های حافظه، ادعای آن را دارند متکی بود. ممکن است سرعت بسیار کمی در مموری کارت مشاهده نمایید در حالی که بر روی مشخصات آن چیز دیگری تایپ شده است. کلاس مموری کارت ویژگی خاصی است که می تواند شما را در خرید کارت حافظه ی مناسب کمک کند. این کلاس ها سرعت مموری کارت را بررسی خواهند کرد.  کلاس های کارت حافظه با دقت بسیار جزیی شناسایی می شوند.

عبارت‌هایی مثل Class 2  یا Class 10 که در لوگوی آن، عدد پایانی‌ با یک دایره احاطه می شود، نشان دهنده حداقل سرعت نوشتن اطلاعات روی کارت حافظه می باشد. پنج کلاس اصلی برای کارت‌های حافظه وجود دارد که عبارتند از: کلاس ۲، کلاس ۴، کلاس ۶، کلاس ۸ و کلاس ۱۰. در هر حال جهت تجربه ی یک خرید لذتبخش و خرید کارت حافظه ی ایده آل می توانید به فروشگاه های مرکز بازیابی اطلاعات مراجعه کنید.

سرعت کارت حافظه ی مورد نظر

یکی دیگر از مواردی که مموری کارت مناسب با خود به یدک می کشد، سرعت نسبتا بالای این تجهیزات است. عکس العمل مموری کارت در ثبت و ضبط دیتا و ارائه ی آن ها در دستگاه های دیجیتال موضوعی حیاتی است.  این سرعت براساس مگابایت بر ثانیه (MB/S) تعیین شده و کلیه ی واکنش های اصلی دستگاه را در خصوص خواندن و نوشتن اطلاعات انجام می دهد. برای مثال اگر کارت تعبیه شده، سریع باشد می توانید اطمینان پیدا کنید که کارت حافظه ی ایده آل را یافته و انتخاب صحیح و بی دردسری داشته اید.

نوع دستگاه و مموری هایی که در آن قابل استفاده هستند.

مهم ترین معیار یک مموری کارت مناسب، نوع دستگاه مصرفی شماست. باید با یک سرچ ساده دقیقا از تعداد و خصوصیات اصلی مموری کارت هایی که در گوشی، تبلت، دوربین و یا هر دستگاه دیگری قابل اتصال هستند را روشن کنید. در این بین می توانید از تجربه ی دوست و آشنا نیز استفاده کنید و مموری ایده آل یک سیستم مشابه را تا حدی تخمین بزنید. البته نمایندگی تعمیرات هارد همواره آماده ی خدمت رسانی است. با حضور در این مجموعه از مشاوره های تخصصی کارشناسان ماهر بهره مند شوید.

میزان ظرفیت مموری کارت

عامل دیگری که برای شناسایی مموری کارت مناسب می تواند تعیین کننده باشد، ظرفیت ساختاری مموری است. همان طور که می دانید ظرفیت یک مموری واحد اندازه گیری حجمی است که حافظه ی آزاد در دسترس شما قرار می دهد. بسیاری از کارشناسان معتقدند هر چه کارت حافظه ظرفیت بیشتر داشته اند، قدرت دستگاه افزایش می یابد. این موضوع یک فکت است و نمی توان آن را انکار کرد. اما همواره خرید یک مموری کارت حجیم هم لازم نیست. شما باید متناسب با نیازهای خود و مقدار دیتاهایی که قصد و رد و بدل کردن آن ها را دارید، کارت حافظه ی جدید را برگزینید.

در صورتی کارت حافظه گوشی شما پر شده است می توانید برای آشنایی با علل پرشدن مموری کارت گوشی و و نحوه پاک سازی اطلاعات غیرضروری آن مطلب علت پر شدن حافظه گوشی را مطالعه کنید.

بازیابی اطلاعات مموری کارت

مرکز بازیابی اطلاعات مجموعه ای فوق تخصصی است که در راستای ریکاوری دیتاهای از دست رفته ی انواع هارد گوشی، لپ تاپ، آل این وان، هارد اینترنال و اکسترنال فعالیت می کند. گستره ی خدمات این مجموعه بسیار وسیع بوده و کلیه ی اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با از دست رفتن اطلاعات در هاردهای گوناگون را در بر می گیرد. دانش به روز کارشناسان و مهندسین مرکز بازیابی اطلاعات با استفاده از تجهیزات کاری مدرن، استفاده از دستگاهی بی نقص را ممکن می سازد.

Rate this post