اشتراک گذاری

 نرم افزار بازیابی اطلاعات Aiseesoft Data Recovery

نرم افزار Aiseesoft Data Recovery یکی از بهترین و کامل ترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات است. این نرم افزار قادر است به شما در بازیابی انواع فایل های پاک شده از قبیل عکس، فیلم، موسیقی و اسناد کمک کند. با استفاده از الگوریتم های پیشرفته این نرم افزار، شما می توانید به صورت سریع و با کیفیت بالا اطلاعات خود را بازیابی کنید.

همچنین Aiseesoft Data Recovery دارای رابط کاربری ساده و کارآمدی است که استفاده از آن را راحت می کند. با این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود تا اطلاعات ارزشمند خود را بازیابی کرده و به حالت قبلی خود بازگردانید.

نرم افزار بازیابی اطلاعات Aiseesoft Data Recovery

نرم افزار بازیابی اطلاعات Aiseesoft Data Recovery برای کامپیوتر

Aiseesoft Data Recovery دارای قابلیت اسکن سریع داده ها می باشد . ویژگی “اسکن عمیق” نیز این اطمینان را به شما میدهد تا تمام فایل های حذف شده را پیدا کنید. علاوه بر این، اگر امنیت اطلاعات برای شما مهم باشد، این نرم افزار گزینه مناسبی است. زیرا هنگامی که تصاویر، صوت، فیلم ها، اسناد و یا ایمیل های شما را بازیابی می کند، هیچ یک از این اطلاعات را در سرور خود ذخیره نمی کند.

دانلود نرم افزار Aiseesoft Data Recovery

برای دانلود نرم افزار Aiseesoft Data Recovery، ابتدا به وب سایت رسمی شرکت Aiseesoft مراجعه کنید. سپس با استفاده از منوی سایت، به صفحه محصولات > بازیابی داده ها بروید. در این قسمت، می توانید آخرین نسخه از نرم افزار را انتخاب کرده و برای خرید آن، عملیات پرداخت را انجام دهید. پس از پرداخت، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود.

کافیست با استفاده از لینک دانلود، فایل نصب نرم افزار Aiseesoft Data Recovery را دانلود کرده و سپس طبق دستورالعمل نصب، آن را روی کامپیوتر خود نصب کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزار، نیاز به یک لایسنس معتبر دارید. توصیه می شود درصورتی که نیاز به بازیابی اطلاعات دارید بهتر است از طریق مراکز معتبر ریکاوری اطلاعات اقدام نمایید و از اقدامات شخصی برای بازیابی پرهیز نمایید.

4/5 (1 امتیاز)