اشتراک گذاری

نرم افزار Coolmuster Lab Fone

 • برای دانلود فایل‌ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید. 
 • فایل‌هایی را که چند بخشی هستند بصورت کامل دانلود کرده و در کنار یکدیگر قرار دهید. پس از دانلود، همه را انتخاب کرده، راست کلیک کنید و گزینه اکسترکت را کلیک نمایید.
 • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم‌افزار Winrar یا نرم‌افزار Winzip استفاده کنید
 • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده نمایید.
Coolmuster Lab Fone

نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید Coolmuster Lab Fone for Android

با بهره‌مندی از نرم‌افزار بازیابی Coolmuster Lab Fone می‌توانید فایل‌ها، اطلاعات گوشی‌ و اطلاعات تبلت‌هایی که با سیستم‌عامل اندرویدی کار می‌کنند را بازیابی و ریکاوری نمایید. این نرم‌افزار می‌تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای شما جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات موجود بر سیستم عامل‌های اندرویدی باشد. با استفاده از این نرم‌افزار بازگشت اطلاعات محدود به حافظه گوشی نبوده و می‌توان فایل‌های روی کارت حافظه را نیز احیاء کرد.

 • بازیابی اطلاعات از روی حافظه های داخلی و خارجی گوشی یا تبلت
 • اسکن عمیق و تو در تو جهت بررسی و یافت تمامی فایل‌های از دست رفته
 • نمایش فایل‌های از دست رفته با رنگ قرمز و فایل‌های موجود با رنگ سیاه
 • بازیابی تصاویر، ویدئو و موزیک‌ها
 • بازیابی اطلاعات به ساده‌ترین شیوه‌ی ممکن
 • بازیابی اطلاعات مخاطبان حذف شده و پیامک‌های پاک شده
 • استفاده‌ی آسان و راحت

برنامه Coolmuster Lab Fone for Android

جهت ریکاوری اطلاعات توسط این نرم‌افزار شما نیازمند تنها سه کلیک می‌باشید:

 1. روی نرم افزار کلیک کرده تا باز شود و دستگاه اندرویدی‌تان را به دستگاه وصل کنید

 2. بر روی دکمه اسکن کلیک کنید تا نرم افزار فایل‌های از دست رفته و پاک شده را پیدا کنید

 3. کلیک بر روی دکمه بازیابی تا اطلاعات پیدا شده ریکاوری و بازیابی گردند

اگرچه ادعا شده که با استفاده از این نرم‌افزار امکان بازیابی اطلاعات به صورت تقریباً کاملی وجود دارد، اما با نصب آن مشاهده خواهید کرد که تنها امکان بازگشت و ریکاوری تعدادی محدود و برخی  از اطلاعات وجود دارد. بعلاوه بنابر نظر متخصصان و کارشناسان این حوزه، استفاده از این نرم‌افزارها اقدام چندان هوشمندانه‌ای به‌نظر نمی‌رسد و ممکن است مشکلاتی را در دستگاه شما ایجاد کند. 

بهترین اقدام جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات استفاده از دستگاه PC3000 می‌باشد که امکان بازیابی و ریکاوری تمامی اطلاعات از دست رفته را برای شما فراهم می‌کند.  بهترین اقدام جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات استفاده از دستگاه pc3000 می‌باشد.

مرکز سخت افزار ایران

در این راستا مدیریت مرکز سخت‌افزار ایران با تهیه‌ی به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مدار، خود را ملزم به ارائه‌ی بهترین سطحی کیفی خدمات دانسته است. مدیریت این مرکز با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله دستگاه pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های ارائه شده صورت می‌پذیرد.

از آن رو که وجود مهارت و سابقه‌ی صِرف در امرِ بازیابیِ اطلاعات مُکفی نیست، مدیریت مرکز سخت افزار ایران دو تن از معتقدترین و بااخلاق‌ترین کارمندان فعال خود را به کار بازیابی اطلاعات گمارده است که با وجود داشتن سال‌ها سابقه در امر بازیابی اطلاعات، پس از آزمون‌های متعدد و آنالیزهای گوناگون انتخاب شده‌اند تا اطلاعات دستگاه‌های شما را با استفاده از دستگاه pc3000 بازیابی و احیاء سازند.