اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در این مرکز به دست مهندسان و کارشناسان ریکاوری اطلاعات است؛ کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه نظیر PC3000 قادر به بازیابی و ریکاوری تمامی اطلاعات و داده هایی هستند که به هر روی از دست رفته و در اختیار کاربر نیستند. 

دارندگان هاردهای اکسترنال می توانند در صورت مشاهده هر گونه اختلال و عدم دسترسی به هارد خویش، به مرکز بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال مراجعه نمایند و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این حوزه را دریافت نمایند.

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

مرکز بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

مدیریت این مرکز با توجه به تفاوت و اهمیت ویژگی‌های خدمات این بخش، پارت جداگانه‌ای را به بخش بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال اختصاص داده‌اند تا تمامی عملیات مورد نیاز در یک فضای آرام، تخصصی، مطمئن و امن انجام پذیرد. شما کاربران گرامی نیز می توانید با حضور در واحد بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال و مراجعه به واحد تخصصی مرتبط با دستگاه خویش، تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید.

دیگر واحدهای بازیابی اطلاعات

کارشناسان حاضر در مرکز بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال دوره های تخصصی-آموزشی بیشماری را در بهترین مراکز تحقیقات بازیابی اطلاعات پشت سر گذاشته و با برترین متدهای این حوزه آشنا گشته اند از این رو قادر به بازیابیِ غالبِ اطلاعات از دست رفته، به بهترین وجه ممکن و با بالاترین سطح کیفی هستند. 

حضور کارشناسان زبده و بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات، سبب گشته تا این مرکز به عنوان یکی از پیشروترین و موفق‌ترین مراکز در حوزه بازیابی اطلاعات مطرح گردد و استفاده از خدمات و سرویس های این مجموعه انتخاب نخست تمامی کاربرانی باشد که نیاز به بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال دارند. دیگر واحدهای بازیابی اطلاعات در بخش زیر معرفی می گردند.

خدمات واحد بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

 • بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال که دیتکت (شناسایی در بایوس مادربرد) نمی شوند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که اطلاعات به قصد و یا اشتباهی پاک ( Delete ) شده است.
 • بازیابی اطلاعات هارد که اطلاعات کد شده و با کارکترهای غیر عادی نمایش داده می شوند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که جهت دسترسی هارددیسک ابتدای کار سیستم درخواست ورود رمز (پسوورد) می نماید.
 • بازیابی اطلاعات هارد که تمامی پارتیشنها وجود دارند اطلاعات نیز قابل دیدار است اما در زمان کپی پیغام خطا داریم.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد اما فایل سیستمهای پارتیشن قابل تشخیص نیست.
 • بازیابی اطلاعات از Cooldisk و Memory های مختلف که سوخته اند و در سیستم یا شناسایی نمی شوند و یا پیغام خرابی و فرمت می دهند.
 • بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال که در سیستم عامل شناسایی می گردد، پارتیشن ها قابل تشخیص هستند اما دسترسی به آنها ممکن نمی باشد.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد اما ظرفیت هارددیسک درست نمی باشد.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در مادربرد شناسایی میشود اما درون سیستم عامل قابل شناسایی نمی باشد.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد اما هیچگونه پارتیشنی (Partition) ندارد.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد، پارتیشن ها قابل تشخیص هستند ولی در موقع دسترسی پیشنهاد فرمت کردن داده می شود.
 • بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال که بشدت بدسکتور دارند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که ضربه خورده اند و کارنمی کنند.
 • بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال که صداهای ناهنجار و یا تق و تق می دهند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در آن پارتیشن خالی از اطلاعات می باشد.
 • بازیابی اطلاعات از هارددیسکهایی مانند Barracuda 7200.11 و DiamondMax 22
 • بازیابی اطلاعات هارد که پارتیشن به قصد یا اشتباهاً فرمت شده است.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در موقع بالا آمدن سیستم عامل سیستم ریست می شود و یا هنگ میکند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد اما ظرفیت هارددیسک درست نمی باشد.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در موقع بالا آمدن سیستم عامل سیستم ریست می شود و یا هنگ میکند.

اخبار بازیابی اطلاعات

شما کاربران گرامی می‌توانید در این بخش، جدیدترین رویدادهای مرتبط با هارد اکسترنال، اخبار بازیابی اطلاعات و مسائل مرتبط با آن را پیگیری نمایید. بخشی از فعالیت های کارشناسان ما در مرکز بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال رصد جدیدترین اخبار، گزینش و به اشتراک گذاری آنها با کاربران است. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به بخش زیر جدیدترین های این حوزه را پیگیری نمایید.

مقالات ریکاوری اطلاعات

حضور کارشناسان مجرب و کاردان در مجموعه بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید غالب اختلالات ایجاد شده در هارد را رفع نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید. مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی خویش تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است.

هدف ما در این بخش آشناسازی شما کاربران گرامی با جدیدترین مقالات حوزه بازیابی و ریکاوری اطلاعات است. مطالعه این بخش می‌تواند هم برای کاربران عادی و هم برای متخصصان این حوزه مفید باشد؛ چه کاربران عادی می‌توانند با مطالعه مقالات این بخش اطلاعاتی در زمینه فرآیند ریکاوری و امور مرتبط با آن کسب نمایند و کاربران حرفه‌ای نیز می‌توانند ضمن آگاهی از جدیدترین متدها و دستگاه‌های ریکاوری عرضه شده به بازار، اطلاعات خویش را در این زمینه به‌روز رسانی کنند.

انواع هارد

هاردهای اکسترنال و اینترنال متعددی در بازارهای داخلی وجود دارند که مورد استفاده کاربران قرار میگیرند. اگرچه تنوع در ساختار و ظرفیت این هاردها بسیار بالاست و کاربر می تواند بسته به نیاز و کاربری خویش هارد مورد نیازش را تهیه نماید لیکن شیوه های بازیابی اطلاعات در این هاردها تقریباً یکسان بوده و روند یکسانی را طی می کند. 

توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و هزینه جهت بازیابی اطلاعات به مرکز بازیابی اطلاعاتاکسترنال هار مراجعه نموده و تمامی اطلاعات و داده‌های دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات از جمله pc3000 در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بازیابی نمایید. پس از مراجعه به مرکز بازیابی اطلاعات، شما به پارت تخصصی هارد خود راهنمایی خواهید شد و تخصصی‌‌ترین اقدامات مورد نیاز بر روی هارد شما پیاده خواهد گشت. انواع هارد در بخش زیر معرفی می گردند.

تعمیر هارد در نمایندگی رسمی تعمیرات تخصصی انواع هارد

نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات

شاید شما نیز تجربه نصب و به‌کارگیری یکی از نرم‌افزارهای بازیابی را داشته باشید و با ما هم‌نظر باشید که این نرم‌افزارها صرفاً توانایی بازیابی و ریکاوری بخشی از اطلاعات موجود بر روی دستگاه‌ها را دارند و بخش عمدۀ اطلاعات با استفاده از این نرم‌افزارها بازیابی نمی‌گردد. 

در حال حاضر قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری موجود جهت بازیابی اطلاعات در بازارهای جهانی که در مجموعه بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال نیز به کار می رود PC3000 است که توانایی بازیابی اطلاعات انواع هارد دیسک و تعمیر انواع مدل‌های هارد دیسک را دارد.

نرم‌افزار pc3000 توانایی آن را دارد که به قطعات سخت‌افزاری هارد دسترسی پیدا کند و اجزایی نظیر موتور، هد و سکتورهای هارد را کنترل نماید. از مهمترین ویژگی‌های این دستگاه توانایی ویرایش دستی فایل‌های سیستمی و ماژول‌هاست. تکنولوژی PC3000 توسط مهندسان زبده کمپانی ACE Laboratory و با مهارت خارق‌العادۀ اساتید این کمپانی در مؤسسه تحقیقات صنایع الکترونیک USSR (اتحادیه جماهیر شوروی) ساخته شده است.

مرکز بازیابی اطلاعات

با بهترین کیفیت و با تضمین ریکاوری کامل اطلاعات و داده‌های از دست رفته انجام می‌پذیرد. کارشناسان فعال در مرکز بازیابی اطلاعات از دو ویژگی «تخصص علمی» و «تعهد اخلاقی» برخوردارند تا کاربران گرامی بی‌هیچ دغدغه در این مرکز حضور یافته و اطلاعات از دست رفته هارد خویش را ریکاوری نمایند. «تخصص علمی» کارشناسان مرکز ریکاوری اطلاعات ضامن ریکاوری کلیه اطلاعات هارد و «تعهد اخلاقی» آنان ضامن امنیت و حفظ اصول محرمانگی کاربران است.

سوالات متداول بازیابی اطلاعات

از دست رفتن اطلاعات ممکن است به دلایل متعددی روی دهد که برخی از آنها عبارتند از: بروز ایرادهای نرم‌افزاری، خراب شدن اطلاعات، حمله‌ رخنه‌گران، حذف اتفاقی اطلاعات، بروز ایراد در هارد دیسک و  قطعی برق. از دست دادن اطلاعات به هر دلیلی که روی دهد عملیات مرتبط با بازیابی آنها نیازمند حضور کارشناسان زبده و تجهیرات آن است. 

مرکز بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و با همکاری زبده ترین مهندسان این حوزه ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات است. سوالات متداول بازیابی اطلاعات در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

5/5 (1 امتیاز)